Wilton Daniel Gregory
Wilton Daniel Gregory (Chicago, 7. prosinca 1947.) američki je katolički prelat koji je služio kao nadbiskup Washingtona od 2019. do 2025. godine. Papa Franjo ga je 2020. proglasio kardinalom, prvim afroameričkog podrijetla.[1]
Izvori
Nedovršeni članak Wilton Daniel Gregory koji govori o kršćanstvu treba dopuniti. Dopunite ga prema pravilima uređivanja Hrvatske internetske enciklopedije.
- ↑ • Parametar
lastnije dopušten u klasinews
• Parametaraccess-datenije dopušten u klasinews
• Parametardatenije dopušten u klasinews
• Parametarauthornije dopušten u klasinews
• Parametartitlenije dopušten u klasinews
• Parametarworknije dopušten u klasinews
• Parametarurlnije dopušten u klasinews
• Parametarfirstnije dopušten u klasinews
• Parametartypenije dopušten u klasinews